Rozmowa kwalifikacyjna

 

Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim przygotowanie


Do rozmowy kwalifikacyjnej można i trzeba się skutecznie przygotować. Twoje odpowiedzi muszą być prawdziwe i skuteczne - czyli takie, które pokażą że to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem do pracy na to stanowisko


Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim - pytania


Poznaj przykładowe pytania oraz właściwe odpowiedzi. To samo pytanie można zadać na wiele różnych sposobów. Ważne aby przygotować się prawidłowo do odpowiedzi na nie. W 90% rozmów pojawią się pytania, które omawiamy w tej książce

Poznaj również podchwytliwe pytania i dowiedz się jak sobie z nimi poradzić. 


Barszo często rekruterzy stosują podchwytliwe pytania. I tutaj naprawdę musisz być przygotowanym. 100 chętnych na 1 stanowisko, a ty jedną nieprzemyślaną odpowiedzią przekreśliłeś sobie szanse na dobrze płatną pracę? Nie daj się i przyłóż się do tej rozmowy.

Rozmowa kwalifikacyjnaw języku angielskim - branżowym


Podczas rozmowy rekruterzy zwracają szczególną uwagę na zakres słownictwa branżowego bezwzględnie potrzebnego na wybranym stanowisku pracy. Następnie sprawdzają zdolności komunikacyjne. Dlatego ważne jest abyś:
  • znał słownictwo branżowe
  • dokładnie zrozumiał o co Cię pytają
  • udzielił prawidłowej odpowiedzi


Pomocne zwroty i wyrażenia niezbędne na rozmowie kwalifikacyjnej


Dodatkowo książka przedstawia gotowe prawidłowe odpowiedzi, przydatne zwroty i niezbędne wyrażenia, których najczęściej używa się w rozmowach kwalifikacyjnych. Pozwolą Ci one przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej naprawde skutecznie i szybko.